Tymoshenko 2: Yanukovych 1

I always said Yulia Tymoshenko would not agree to go to Germany without getting something in return. She now agrees to go but the EU demands Yanukovych pardons her. The murder accusation has already collapsed with First Deputy Prosecutor Renat Kuzmin being removed to the National Security & Defence Council.

This is a win-win outcome for Tymoshenko:
1. If he pardons her, Tymoshenko wins both ways, receiving German treatment and the freedom to participate in politics and elections.
2. If he does not pardon her, she can point the finger and say “It’s not my fault the Association Agreement was not signed as I agreed to go to Germany. It’s his fault”.

Classic Tymoshenko – outwitting Yanukovych even from a prison cell.

Good analysis here:

http://foreignnotes.blogspot.ca/2013/10/tymoshenko-still-in-game.html

Vitaliy Portnikov: Тимошенко вже виграла

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25127539.html

This entry was posted in Ukraine and Europe. Bookmark the permalink.

2 Responses to Tymoshenko 2: Yanukovych 1

  1. sambor says:

    Під цим же ніком я пишу всюди. На російському блозі Віктора Баранця, дворічної особи Путіна. На сайті Радіо Свобода. І всюди, де можу бути почутим. Пишу, захищаючи інтереси України і українців від або нерозуміння або, що явно бачу, від ідеологічних спецоперацій будь якого роду. Ми з Тарасом Кузьо далекі родичі. Я двоюрідний брат його двоюрідного брата з того міста, в якому народились ми і де до війни жили батьки Тараса. Батько до речі був 28 липня цього року на весіллі моєї доньки у Львові і ми мали можливість трохи поговорити. Мені потрібна можливість набагато більш активного впливу на те, що твориться зараз у нас вдома. Я прошу, Тарас, Ви це можете, допомогти мені знайти таку можливість. Але без розкачки. Наша влада, дай їй Боже довгих літ з конфіскацією, не залишає такого часу. Без найменшої скромності скажу: я можу набагато більше, ніж багато хто з т.зв. опозиційних вождів, які зараз мечуться в пошуках дій. Я не напрошуюсь в маріонетки. Ніколи таким не був. Але своїми коментарями на сайтах я маю мізер можливостей впливу на ситуацію і я цей мізер використовую. Я вважаю, що світ, Європа, всі алекватні і авторитетні сили мають ПРОТИСТАВИТИ РЕСУРС, який здатний протидіяти фактично війні проти народу України. Те, що ця війна ведеться іншими методами, не робить її менш небезпечною. Я не просто професіонал в таких питаннях. Я ще й маю рахуеок за своїх предків, що в 1932-му загинули від голоду в Запорізькій області – по лінії батька, мати з села Торчиновичі Самбірського району. Саме по маминій лінії родини моя і Кузів поєдналися. Одним словом, я прошу допомоги у цій війні. Я давно її веду. Але тепер вона перейшла у майже відкриту фазу. Промоніторте вказані мною ресурси і Вам стане зрозуміло – про що я кажу. Прошу відізватися на емейл. Дякую.

  2. sambor says:

    Мабуть компютер сам виправив мої слова “довіреної особи Путіна” на “дворічної особи…” . Пишу на планшеті, тому відразу не помітив цього.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>